رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 2 خبر
  • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 22 January

صریر: مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در آذربایجان‌شرقی، شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه استان از افتتاح دو شعبه جدید در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار صریر در تبریز، حسن سیدین خسروشاهی، مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در آذربایجان‌شرقی، شب گذشته در نشست خبری با اصحاب رسانه استان از افتتاح دو شعبه جدید در تبریز خبر داد و اظهار داشت: با افتتاح این دو مرکز در باغمیشه و رشدیه، تعداد فروشگاه‌های رفاه در استان به ۱۶ شعبه خواهد رسید.

وی با بیان این‌که ۴۰ نفر به صورت مستقیم در شعبه پالادیوم تبریز مشغول به فعالیت خواهند شد، خاطرنشان کرد: ۲۰ نفر نیز در شعبه باغمیشه فعالیت خواهند کرد که در هر دو شعبه مواد غذایی تازه و بسته‌بندی شده، مواد شوینده و بهداشتی به صورت کامل و لوازم خانگی بصورت جزئی عرضه خواهد شد.

سیدین با تأکید بر این‌که نظارت بر شعب و کنترل کیفی محصولات ارایه شده به صورت مستمر وجود دارد، افزود: در بحث قیمت‌های ارایه شده نیز به جرأت ادعا می کنیم که قابل رقابت با دیگر فروشگاه‌های سطح شهر و استان هستیم، چراکه تمامی محصولان حداقل با ۱۰ درصد تخفیف فروخته می شوند.

وی با بیان این‌که ۱ تا ۵ اردیبهشت تخفیف ویژه و خاص در دو شعبه تازه تأسیس برای شهروندان ارایه خواهد شد، گفت: فروشگاه پالادیوم رفاه، با سرمایه‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت۱۳۶۰ مترمربع راه‌اندازی شده است.

مدیر فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه در آذربایجان‌شرقی ادامه داد: مراسم افتتاح دو شعبه جدید تبریز شنبه یکم اردیبهشت از ساعت ۱۷ در مجتمع پالادیوم تبریز با حضور میهمانان ویژه از جمله جناب آقای جواد خیابانی برگزار خواهد شد.

سیدین خسروشاهی در ادامه اظهار داشت: بیش از۹۰ درصد از کالاهای موجود در فروشگاههای رفاه تولید داخل است و برابر بررسی‎های انجام شده محصولات تولیدی بسیاری از کارخانجات بزرگ استان نیز در این فروشگاه ها ارایه می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که فروشگاه های زنجیره‌ای رفاه یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین خرده فروش‌های کشور شناخته می شود، گفت: فروشگاه رفاه با هزاران نوع اقلام و تنوع کالایی آماده خدمت رسانی به مردم همراه با تخفیف‌های ویژه و جوایز ارزنده است.

مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه آذربایجانشرقی با بیان این‌که این مجموعه متعلق به شخص خاص نیست، گفت: عموم مردم سهام‌دار فروشگاه رفاه هستند، بنابراین رونق حاصل از سود فروش محصولات در این مراکز به خود مردم باز می گردد.

همچنین مختار افشار، یکی از تأمین‌کننده‌های عمده گوشت و مرغ فروشگاه رفاه استان در این نشست خبری با تقدیر از اقدامات مدیرعامل فروشگاه رفاه و مدیر استانی در جهت رونق شعب آذربایجان‌شرقی گفت: میزان فروش محصولات سال گذشته در مقایسه با سال‌های قبل از آن رشد قابل توجهی نشان می دهد.

وی با اشاره به مراسم افتتاح شعب جدید فروشگاه رفاه در تبریز اظهار داشت: مراسم افتتاح دو شعبه جدید تبریز شنبه یکم اردیبهشت از ساعت ۱۷ در مجتمع پالادیوم تبریز برگزار می‌شود که طی آن از آهنگ ویژه «تبریز ۲۰۱۸» رونمایی خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این گره نیاز به دندان ندارد

به گزارش صریر، اگر چرخی در پیچ و خم دادگاه ها بزنید موارد زیاد و عجیب و غریبی می بینید.مشکلاتی که باز کردن گره آن با دندان نیست! وقتی پای درد و دل برخی از افرادی که برای موارد مختلف می خواهند دادخواهی کنند می نشینید تعجبتان چند برابر می شود. طلاق، طرح شکایت به خاطر خیانت، جعل امضای چک، ضرب و شتم و اینگونه مباحث دلایل اتهام های مختلف پرونده های دادگاه هاست. اما می خواهیم چند قدم عقب تر بیاییم و با هم چند گزاره بسیار ساده را مرور کنیم. خیلی از اتفاقاتی که در دادگاه ها می خواهد با دندان باز شود اصلا می تواند به گره نرسد تا بخواهد باز شود! حرفم سر تمامی پرونده های دادگاه نیست که واقعا برخی از آن ها راه حلی جز، دادگاه و قوه قهریه آن ندارد اما بسیاری از مشکلات دادگاه که پیش می آید می تواند اتفاق نیفتد. چند نمونه آن را به صورت عینی با هم مرور می کنیم. پرونده اول: اتهام به دلیل جعل امضای چک برای طرح شکایت آمده بود دادگاه که همسرم از امضای من سوءاستفاده کرده و جعل امضا نموده و در بازار خرج کرده است. دادگاه هم طبق مراحل قانونی بررسی کرد و رای دادگاه صادر شد. اما جالب اینجاست که در خلال رسیدگی به این پرونده این زن و شوهر از هم جدا شدند! بسیار برایم دردناک بود وقتی خلاصه وضعیت پرونده شان را خواندم. شکایت به دلیل جعل امضای زن، توسط شوهرش و استفاده از برگه چک ها در بازار، جالب اینجاست که اکثر چک ها پاس هم شده بود اما چرا این اختلاف به دادگاه کشید! من نه کارشناس حقوقی هستم و نه قاضی اما می خواهم از منظر فرهنگی اجتماعی وضعیت را برایتان شرح دهم. سه نکته در پرونده این زن و شوهر برایم تاسف انگیز بود. اول اینکه این زوج، اختلاف داشتند، دوم اینکه یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده بود و این وصلت جدید باعث بروز ناراحتی هایی شده بود، سوم اینکه بحث مشاوره هم پاسخ نداد و این دو در خلال پرونده از هم جدا شدند. اول اینکه چرا در زمان انتخاب همسر دقت کافی و توصیه اسلام را کمتر و یا ناقص رعایت می کنیم؟ چقدر تاکید بر شناخت طرفین و صد البته وجود گزاره های اسلام برای انتخاب توصیه شده است؟‌ حال به مرحله دوم می رسیم، در زندگی مشترک چه توصیه هایی مبنی روش صحیح همسرداری از سوی اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده است؟‌ چرا اتاق خواب، بیشتر به اتاق جنگ شبیه است تا محل آرامش؟ چرا برخی همسران طلاق عاطفی دارند و به صورت صرفا نباتی با هم زندگی می کنند؟‌ آیا نمی شود در کنار هم مشکلات را حل کنند؟ ازدواج دوم درست است که دارای حساسیت های خاص خودش است اما می توان با تدبیر هم در انتخاب و هم در زندگی آن را سامان داد. اصلا حرفم سر این است که اگر در خانواده این زوج، هم صحیح انتخاب می کردند و ...

آخرین خبرها