رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
  • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Wednesday 19 June

صریر: محسن فروزان که با حواشی زیادی به تراکتورسازی پیوست حال با احتمال حضور دوباره اخباری در این تیم، حواشی زیادی از جانب فروزان پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار صریر از تبریز، تیم تراکتورسازی که در فصل قبل همواره در درون دروازه با حضور فرزین گروسیان روزهای بحرانی را سپری می کرد، با جدایی جردی آلمیدا نیز لیست این تیم در این پست خالی شد که مسئولان تراکتور برای جذب دروازه بان مطمئن اقدام کردند که در این راستا محسن فروزان که تجربه حضور در تراکتورسازی را داشت به جمع سرخ پوشان آذربایجان پیوست اما حال خبر می رسد محمدرضا اخباری دروازه بان چند فصل قبل این تیم که در سایپا همواره به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شده و با چالش هایی مبنی بر اخذ رضایت نامه از این تیم همراه شده بود در نهایت توانست از تیم علی دایی جدا شود.
با جدایی اخباری از سایپا شایعاتی مبنی بر حضور این دروازه بان در تبریز به گوش می رسید که ملی پوش اسبق تیم ملی با انتشار پستی در فضای مجازی، آمادگی خود را برای حضور در جمع شاگردان توشاک اعلام کرد.
در این راستا محسن فروزان که با بخشیدن طلب خود به استقلال و ابراز علاقه به تیم سابق موجب ناراحتی هواداران تراکتور شده بود، به طور ضمنی در صفحه شخصی خود ضمن دلجویی از تی تی ها برای دروازه بان احتمالی تراکتور نیز خط و نشان کشید.
با بررسی سوابق فروزان در رقابت با دروازه بانان هم تیمی، یقینا می توان حاشیه های فراوانی را در این پست برای تراکتور در فصل پیش رو پیش بینی کرد. فروزان طی سالهای اخیر همواره در تیم های مختلف رابطه خوبی با رقبای خود نداشته که از جمله آن می توان به دوران حضور او در تراکتور و درگیری های لفظی با عقیل اعتمادی اشاره کرد. البته حاشیه سازی های فروزان در تراکتور به این مورد ختم نمی شود چرا که در زمان سرمربی گری رسول خطیبی علی رغم جذب قطعی این دروازه بان در آغاز فصل، با مطرح شدن حضور حامد لک در این تیم، فروزان در اقدام عجیب پس از درگیری لفظی با خطیبی قرارداد خود را با تراکتور فسخ کرده و به استقلال پیوست. البته پس از عملکرد ضعیف او در استقلال زمزمه هایی مبنی بر حضور دوباره مهدی رحمتی که در آن دوره به عضویت پیکان در آمده بود مطرح شد که اختلافات عمیق رحمتی با فروزان شروع شد و دروازه استقلال تحت الشعاع این اختلافات قرار گرفت .
حال با احتمال عقد قرارداد اخباری با تراکتور باید دید پس از قطعی شدن این انتقال، فروزان چه عکس العملی را از خود برجای خواهد گذاشت. مسئله ای که میتواند برای تراکتورسازان حواشی زیادی ایجاد کند گرچه مدیریت تیمی توشاک اجازه چنین اتفاقاتی را نخواهد داد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • یادمون نمیره که فروزان چقدر رو مخ رفته تا تونسته دروازه بان بشه که البته مطمئن هم نشون نداده اخباری خیلی خوبه

  • سیدعلی یعقوبی- تبریز- تیراختورچی says:

    سلام و خسته نباشید. اول فصل بود که از حضور فروزان در تیراختور خوشحال نشدم. چون اون زمان که بازیکن تیراختور بودخیلی برای تیراختور حاشیه سازی کرده بود. همیشه کسیکه دلش با تیم نباشه محبوب نخواهد بود مشکل ساز خواهد بود. اخباری با اینکه سرباز بود و پول آنچنانی از تیراختور نمیگرفت ولی بهترین عملکردو داشت. به هرحال تیراختور باید دروازه بانی در سطح و یا بنام اخباری داشته باشه چون هم فروزان به خودش بیاد هم تیراختور بی دروازه بان نمونه. البته امیدوارم اخباری با عملکردش بتونه گلر اول تیممون باشه.

ارسال دیدگاه

یادداشت ویژه

داغ بر دل « قره‌داغ »

به گزارش صریر از تبریز، هشت سال پیش در یکی از نشریات پرونده‌ای کار شد که چرا ارسباران، شمال ایران(سواحل خزر) نشد؟ آن روز از بکرترین جنگل‌های ایران گفتیم که به دلیل عدم توجه به زیرساخت‌های گردشگری در اطراف آن، کمترین توجه را به عنوان مقصد گردشگری به خود جلب کرده بود. یعنی اگر از کودک این سرزمین بپرسید شمال کجاست؟ پاسخ مشخص است، اما جایی که از قره‌داغ و ارسباران بپرسیم، پاسخ شاید مشخص نباشد. ارسبارانی که هر چه از زیبایی‌هایش بگوییم کم گفته‌ایم. منطقه‌ای که تا مرز ثبت جهانی رفته و پرونده‌اش همچنان باز است. «انوشیروان شیروانی» مجری پرونده ثبت جهانی جنگل‌های ارسباران روزی گفت: «یک شیرمرد در قامت استاندار می‌تواند بخشی از منطقه حفاظت شده ارسباران را ثبت جهانی کند.» این جمله تاریخی درد این روزهای ارسباران است. منطقه ای که از شیرمردان و شیرزنان انگار تهی شده و به جایی رسیده که با پرونده‌ای باز برای ثبت جهانی شدن، از ویژگی‌های خود برای جهانی شدن تهی می شود. این روزها ارسباران سبز دیروز به رنگ الوار و چوب در آمده است. اگر روزی به خاطر بخش های کشاورزی و عشایر نشینی این منطقه ثبت جهانی نشد، فردا این منطقه برای از بین رفتن ویژگی های اصلی خود شاید دیگر جهانی نشود. حکایت غریبی‌است، اگر دیروز بر اثر اتفاق، آتش به جان دیگر اثر جهانی‌مان یعنی بازارتاریخی تبریز افتاد، این روزها برخی سودجویان آتش به جان نگین‌ِ سرسبز آذربایجان انداخته‌اند و جنگل‌های قره‌داغ را به یغما می‌برند و نکته‌ی کار این‌جاست که این‌طرفِ قضیه نه از سازمان محیط‌ زیست صدایی در می‌آید و نه سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان دلش به حال این میراث می‌سوزد. از سوی دیگر استاندار هم می‌گوید که خبرسازی کار دشمنان است و کار، کارِ انگلیسی‌هاست. یاد آن مسئول چنددهه قبل می‌افتیم که می‌گفت اینها نوار است و واقعیت ندارد. طی این ماه‌ها جز امام جمعه ‌تبریز صدای اعتراضی برای به یغما رفتن این ثروت بلند نشده است و همه دورهم «جشن ماست‌مالی» را برگزار می‌کنند و می‌گویند خبری نیست. در میان این «خبری نیست‌ها» پوپولیست‌های مجازی و حقیقی خبرساز شده‌اند و فریاد وامصیبتا سر می‌دهند و برای خود فالوور جمع می‌کنند. این جماعتِ پوپولیست برایشان مهم نیست که آنچه منتشر می‌کنند چه اثراتی در جامعه دارد، هدف آنها در مرحله اول دیده‌ شدن و در مرحله دوم ریختن هیزم بر آتش قومگرایی است، چرا که خمیر آنها آماده پخت است برای تجزیه طلبان. این روزها باید برگردیم به جمله انوشیروانی شیروانی. این روزها بیش از همه چیز و همه کس، مسئولِ شیرمرد و شیرزنی می‌خواهیم که بگوید چرا حمل و نقل چوب و الواری که قرار بود ممنوع شود، همچنان در روز روشن انجام می شود؟ این روزها این شیرمرد و شیرزن کجا هستند که جلوی به یغما رفتن ثروت عمومی این دیار را بگیرند؟ این روزها نباید اجازه بدهیم داغی دیگر بر دل قره داغ بماند. زلزله ورزقان برای این منطقه کم نبود؟ جعفر محرم پور

آخرین خبرها