رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 4 خبر
  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February

صریر: محسن فروزان که با حواشی زیادی به تراکتورسازی پیوست حال با احتمال حضور دوباره اخباری در این تیم، حواشی زیادی از جانب فروزان پیش بینی می شود.

به گزارش خبرنگار صریر از تبریز، تیم تراکتورسازی که در فصل قبل همواره در درون دروازه با حضور فرزین گروسیان روزهای بحرانی را سپری می کرد، با جدایی جردی آلمیدا نیز لیست این تیم در این پست خالی شد که مسئولان تراکتور برای جذب دروازه بان مطمئن اقدام کردند که در این راستا محسن فروزان که تجربه حضور در تراکتورسازی را داشت به جمع سرخ پوشان آذربایجان پیوست اما حال خبر می رسد محمدرضا اخباری دروازه بان چند فصل قبل این تیم که در سایپا همواره به یک نیمکت نشین مطلق تبدیل شده و با چالش هایی مبنی بر اخذ رضایت نامه از این تیم همراه شده بود در نهایت توانست از تیم علی دایی جدا شود.
با جدایی اخباری از سایپا شایعاتی مبنی بر حضور این دروازه بان در تبریز به گوش می رسید که ملی پوش اسبق تیم ملی با انتشار پستی در فضای مجازی، آمادگی خود را برای حضور در جمع شاگردان توشاک اعلام کرد.
در این راستا محسن فروزان که با بخشیدن طلب خود به استقلال و ابراز علاقه به تیم سابق موجب ناراحتی هواداران تراکتور شده بود، به طور ضمنی در صفحه شخصی خود ضمن دلجویی از تی تی ها برای دروازه بان احتمالی تراکتور نیز خط و نشان کشید.
با بررسی سوابق فروزان در رقابت با دروازه بانان هم تیمی، یقینا می توان حاشیه های فراوانی را در این پست برای تراکتور در فصل پیش رو پیش بینی کرد. فروزان طی سالهای اخیر همواره در تیم های مختلف رابطه خوبی با رقبای خود نداشته که از جمله آن می توان به دوران حضور او در تراکتور و درگیری های لفظی با عقیل اعتمادی اشاره کرد. البته حاشیه سازی های فروزان در تراکتور به این مورد ختم نمی شود چرا که در زمان سرمربی گری رسول خطیبی علی رغم جذب قطعی این دروازه بان در آغاز فصل، با مطرح شدن حضور حامد لک در این تیم، فروزان در اقدام عجیب پس از درگیری لفظی با خطیبی قرارداد خود را با تراکتور فسخ کرده و به استقلال پیوست. البته پس از عملکرد ضعیف او در استقلال زمزمه هایی مبنی بر حضور دوباره مهدی رحمتی که در آن دوره به عضویت پیکان در آمده بود مطرح شد که اختلافات عمیق رحمتی با فروزان شروع شد و دروازه استقلال تحت الشعاع این اختلافات قرار گرفت .
حال با احتمال عقد قرارداد اخباری با تراکتور باید دید پس از قطعی شدن این انتقال، فروزان چه عکس العملی را از خود برجای خواهد گذاشت. مسئله ای که میتواند برای تراکتورسازان حواشی زیادی ایجاد کند گرچه مدیریت تیمی توشاک اجازه چنین اتفاقاتی را نخواهد داد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • یادمون نمیره که فروزان چقدر رو مخ رفته تا تونسته دروازه بان بشه که البته مطمئن هم نشون نداده اخباری خیلی خوبه

  • سیدعلی یعقوبی- تبریز- تیراختورچی says:

    سلام و خسته نباشید. اول فصل بود که از حضور فروزان در تیراختور خوشحال نشدم. چون اون زمان که بازیکن تیراختور بودخیلی برای تیراختور حاشیه سازی کرده بود. همیشه کسیکه دلش با تیم نباشه محبوب نخواهد بود مشکل ساز خواهد بود. اخباری با اینکه سرباز بود و پول آنچنانی از تیراختور نمیگرفت ولی بهترین عملکردو داشت. به هرحال تیراختور باید دروازه بانی در سطح و یا بنام اخباری داشته باشه چون هم فروزان به خودش بیاد هم تیراختور بی دروازه بان نمونه. البته امیدوارم اخباری با عملکردش بتونه گلر اول تیممون باشه.

ارسال دیدگاه

یادداشت ویژه

این گره نیاز به دندان ندارد

به گزارش صریر، اگر چرخی در پیچ و خم دادگاه ها بزنید موارد زیاد و عجیب و غریبی می بینید.مشکلاتی که باز کردن گره آن با دندان نیست! وقتی پای درد و دل برخی از افرادی که برای موارد مختلف می خواهند دادخواهی کنند می نشینید تعجبتان چند برابر می شود. طلاق، طرح شکایت به خاطر خیانت، جعل امضای چک، ضرب و شتم و اینگونه مباحث دلایل اتهام های مختلف پرونده های دادگاه هاست. اما می خواهیم چند قدم عقب تر بیاییم و با هم چند گزاره بسیار ساده را مرور کنیم. خیلی از اتفاقاتی که در دادگاه ها می خواهد با دندان باز شود اصلا می تواند به گره نرسد تا بخواهد باز شود! حرفم سر تمامی پرونده های دادگاه نیست که واقعا برخی از آن ها راه حلی جز، دادگاه و قوه قهریه آن ندارد اما بسیاری از مشکلات دادگاه که پیش می آید می تواند اتفاق نیفتد. چند نمونه آن را به صورت عینی با هم مرور می کنیم. پرونده اول: اتهام به دلیل جعل امضای چک برای طرح شکایت آمده بود دادگاه که همسرم از امضای من سوءاستفاده کرده و جعل امضا نموده و در بازار خرج کرده است. دادگاه هم طبق مراحل قانونی بررسی کرد و رای دادگاه صادر شد. اما جالب اینجاست که در خلال رسیدگی به این پرونده این زن و شوهر از هم جدا شدند! بسیار برایم دردناک بود وقتی خلاصه وضعیت پرونده شان را خواندم. شکایت به دلیل جعل امضای زن، توسط شوهرش و استفاده از برگه چک ها در بازار، جالب اینجاست که اکثر چک ها پاس هم شده بود اما چرا این اختلاف به دادگاه کشید! من نه کارشناس حقوقی هستم و نه قاضی اما می خواهم از منظر فرهنگی اجتماعی وضعیت را برایتان شرح دهم. سه نکته در پرونده این زن و شوهر برایم تاسف انگیز بود. اول اینکه این زوج، اختلاف داشتند، دوم اینکه یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده بود و این وصلت جدید باعث بروز ناراحتی هایی شده بود، سوم اینکه بحث مشاوره هم پاسخ نداد و این دو در خلال پرونده از هم جدا شدند. اول اینکه چرا در زمان انتخاب همسر دقت کافی و توصیه اسلام را کمتر و یا ناقص رعایت می کنیم؟ چقدر تاکید بر شناخت طرفین و صد البته وجود گزاره های اسلام برای انتخاب توصیه شده است؟‌ حال به مرحله دوم می رسیم، در زندگی مشترک چه توصیه هایی مبنی روش صحیح همسرداری از سوی اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده است؟‌ چرا اتاق خواب، بیشتر به اتاق جنگ شبیه است تا محل آرامش؟ چرا برخی همسران طلاق عاطفی دارند و به صورت صرفا نباتی با هم زندگی می کنند؟‌ آیا نمی شود در کنار هم مشکلات را حل کنند؟ ازدواج دوم درست است که دارای حساسیت های خاص خودش است اما می توان با تدبیر هم در انتخاب و هم در زندگی آن را سامان داد. اصلا حرفم سر این است که اگر در خانواده این زوج، هم صحیح انتخاب می کردند و ...

آخرین خبرها