رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 4 خبر
  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February

صریر: مدیرعامل ماشین سازی تبریز در واکنش‎ به صحبت‎های مطرح شده توسط فیروز کریمی گفت: اگر وی امروز شخصا یا از طریق واسطه عذرخواهی نکند، صحبت‎های بدتر از خودش را مطرح می‎کنم.

به گزارش صریر از تبریز به نقل از مهر، فیروز کریمی که سال گذشته هدایت تیم گسترش فولاد (ماشین سازی) را در رقابت های لیگ برتر بر عهده داشت و با این تیم در رده نهم جدول ایستاد، لیگ هجدهم را هم در همین تیم آغاز کرد اما دو هفته پیش با تصمیم هیات مدیره باشگاه از سمت خود برکنار شد.

برکناری فیروز کریمی از هدایت تیم ماشین سازی بعد از دیدار پنجم این تیم در فصل جاری مسابقات لیگ برتر که با اولین شکست همراه بود، انجام شد. ماشین سازی بعد از چهار تساوی متوالی در لیگ هجدهم، مقابل ذوب آهن متحمل شکست شد تا تصمیم هیات مدیره برای تغییر در کادر فنی را به همراه داشته باشد.

فیروز کریمی اما دو هفته بعد از برکناری از تیم ماشین سازی، نسبت به این موضوع واکنش نشان داده و صحبت هایی را علیه هوشنگ نصیرزاده مطرح کرده است. صحبت هایی که نصیرزاده را مجبور به تعیین مهلت برای اعلام عذرخواهی از طرف این مربی و تهدید به افشاگری کرده است!

همچنین مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: تمام صحبت های فیروز کریمی را مو به مو خواندم و برای هر یک پاسخ هم دارم. با این حال جوابی نمی دهم البته به شرطی که وی عذرخواهی کند.

وی ادامه داد: فیروز کریمی فقط امروز فرصت دارد تا شخصا یا از طریق واسطه عذرخواهی خود را از من اعلام کند. در غیر این صورت همین فردا پاسخ تمام حرف های او را خواهم داد.

نصیرزاده تاکید کرد: اینکه عذرخواهی از طرف خودِ فیروز کریمی انجام شود یا واسطه و اینکه واسطه وی چه کسی باشد، اصلا فرقی ندارد. فقط منتظر عذرخواهی از طرف فیروز کریمی هستم؛ آنهم تا پایان امروز.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز تصریح کرد: اگر فردا صبح برسد و فیروز کریمی عذرخواهی نکرده باشد، در مورد خیلی مسائل مرتبط با وی طی دورانی که در تبریز بود افشاگری می کنم و حرف هایی بدتر از خودش را مطرح خواهم کرد. پس به نفع فیروز کریمی است که عذرخواهی کند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این گره نیاز به دندان ندارد

به گزارش صریر، اگر چرخی در پیچ و خم دادگاه ها بزنید موارد زیاد و عجیب و غریبی می بینید.مشکلاتی که باز کردن گره آن با دندان نیست! وقتی پای درد و دل برخی از افرادی که برای موارد مختلف می خواهند دادخواهی کنند می نشینید تعجبتان چند برابر می شود. طلاق، طرح شکایت به خاطر خیانت، جعل امضای چک، ضرب و شتم و اینگونه مباحث دلایل اتهام های مختلف پرونده های دادگاه هاست. اما می خواهیم چند قدم عقب تر بیاییم و با هم چند گزاره بسیار ساده را مرور کنیم. خیلی از اتفاقاتی که در دادگاه ها می خواهد با دندان باز شود اصلا می تواند به گره نرسد تا بخواهد باز شود! حرفم سر تمامی پرونده های دادگاه نیست که واقعا برخی از آن ها راه حلی جز، دادگاه و قوه قهریه آن ندارد اما بسیاری از مشکلات دادگاه که پیش می آید می تواند اتفاق نیفتد. چند نمونه آن را به صورت عینی با هم مرور می کنیم. پرونده اول: اتهام به دلیل جعل امضای چک برای طرح شکایت آمده بود دادگاه که همسرم از امضای من سوءاستفاده کرده و جعل امضا نموده و در بازار خرج کرده است. دادگاه هم طبق مراحل قانونی بررسی کرد و رای دادگاه صادر شد. اما جالب اینجاست که در خلال رسیدگی به این پرونده این زن و شوهر از هم جدا شدند! بسیار برایم دردناک بود وقتی خلاصه وضعیت پرونده شان را خواندم. شکایت به دلیل جعل امضای زن، توسط شوهرش و استفاده از برگه چک ها در بازار، جالب اینجاست که اکثر چک ها پاس هم شده بود اما چرا این اختلاف به دادگاه کشید! من نه کارشناس حقوقی هستم و نه قاضی اما می خواهم از منظر فرهنگی اجتماعی وضعیت را برایتان شرح دهم. سه نکته در پرونده این زن و شوهر برایم تاسف انگیز بود. اول اینکه این زوج، اختلاف داشتند، دوم اینکه یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده بود و این وصلت جدید باعث بروز ناراحتی هایی شده بود، سوم اینکه بحث مشاوره هم پاسخ نداد و این دو در خلال پرونده از هم جدا شدند. اول اینکه چرا در زمان انتخاب همسر دقت کافی و توصیه اسلام را کمتر و یا ناقص رعایت می کنیم؟ چقدر تاکید بر شناخت طرفین و صد البته وجود گزاره های اسلام برای انتخاب توصیه شده است؟‌ حال به مرحله دوم می رسیم، در زندگی مشترک چه توصیه هایی مبنی روش صحیح همسرداری از سوی اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده است؟‌ چرا اتاق خواب، بیشتر به اتاق جنگ شبیه است تا محل آرامش؟ چرا برخی همسران طلاق عاطفی دارند و به صورت صرفا نباتی با هم زندگی می کنند؟‌ آیا نمی شود در کنار هم مشکلات را حل کنند؟ ازدواج دوم درست است که دارای حساسیت های خاص خودش است اما می توان با تدبیر هم در انتخاب و هم در زندگی آن را سامان داد. اصلا حرفم سر این است که اگر در خانواده این زوج، هم صحیح انتخاب می کردند و ...

آخرین خبرها