رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 2 خبر
  • سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷
  • الثلاثاء ۱۵ جماد أول ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 22 January
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی:

مسؤولیت نتایج سرمربی جدید را خواهم پذیرفت

صریر: اسدی با اشاره به این‌که برد متوالی با ساختار هماهنگ از اولویت های باشگاه تراکتورسازی است، گفت: جان توشاک با تفاهم از باشگاه جدا شد و بنده خود مسؤولیت نتایج سرمربی جدید را خواهم پذیرفت.

به گزارش صریر از تبریز، علیرضا اسدی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به حواشی ایجاد شده درخصوص جدایی جان توشاک از تیم اظهار داشت:  تفاهم با توشاک به صورت کلامی انجام شد و دو طرف ترجیح دادند رابطه کاری قطع شود.

اسدی با اشاره به این‌که برد متوالی با ساختار هماهنگ از اولویت های باشگاه تراکتورسازی است، گفت: جان توشاک با تفاهم از باشگاه جدا شد و بنده خود مسؤولیت نتایج سرمربی جدید را خواهم پذیرفت.

وی ادامه داد: تا زمانی که تیم نتیجه خوبی بگیرد تغییر درست و منطقی نیست ولی برای رسیدن تیم به قهرمانی با هر کسی که بتواند به این روند کمک کند وارد مذاکره می شویم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز از شاخص های مهم انتخاب سرمربی خارجی یا داخلی برای تراکتور را آشنایی با تیم، پرشورها و فرهنگ ایرانی دانست و گفت: این نتایج راضی کننده نیست و حذف از جام حذفی در حد لیاقت این تیم نبود ولی فوتبال شرایط خاصی دارد و برای رسیدن به نتیجه باید صبور بود.

اسدی ادامه داد: هم اکنون سه کاپیتان اخلاق مدار، مسوولیت پذیر و حرفه ای تیم ملی در تراکتورسازی بازی می کنند که اگر به نقطه آمادگی برسند برای رسیدن تیم به قهرمانی کمک خواهند کرد.

وی با بیان ایم‌که تلاش شده تا تیم تراکتورسازی سازماندهی شود و این تیم در حد توقعات و لیاقت مردم آذربایجان در بازی ها ظاهر شود، افزود: همانطور که مالک باشگاه پیش از این تأکید داشته است؛ فضای مجازی باید مدیریت شود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز  تصریح کرد: هواداران مهم ترین ارکان باشگاه هستند و در حوزه مدیریت تلاش می شود نگرانی ها را از تیم بگیریم و به هیچ وجه به دنبال بی حرمتی به مخاطبان نیستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این گره نیاز به دندان ندارد

به گزارش صریر، اگر چرخی در پیچ و خم دادگاه ها بزنید موارد زیاد و عجیب و غریبی می بینید.مشکلاتی که باز کردن گره آن با دندان نیست! وقتی پای درد و دل برخی از افرادی که برای موارد مختلف می خواهند دادخواهی کنند می نشینید تعجبتان چند برابر می شود. طلاق، طرح شکایت به خاطر خیانت، جعل امضای چک، ضرب و شتم و اینگونه مباحث دلایل اتهام های مختلف پرونده های دادگاه هاست. اما می خواهیم چند قدم عقب تر بیاییم و با هم چند گزاره بسیار ساده را مرور کنیم. خیلی از اتفاقاتی که در دادگاه ها می خواهد با دندان باز شود اصلا می تواند به گره نرسد تا بخواهد باز شود! حرفم سر تمامی پرونده های دادگاه نیست که واقعا برخی از آن ها راه حلی جز، دادگاه و قوه قهریه آن ندارد اما بسیاری از مشکلات دادگاه که پیش می آید می تواند اتفاق نیفتد. چند نمونه آن را به صورت عینی با هم مرور می کنیم. پرونده اول: اتهام به دلیل جعل امضای چک برای طرح شکایت آمده بود دادگاه که همسرم از امضای من سوءاستفاده کرده و جعل امضا نموده و در بازار خرج کرده است. دادگاه هم طبق مراحل قانونی بررسی کرد و رای دادگاه صادر شد. اما جالب اینجاست که در خلال رسیدگی به این پرونده این زن و شوهر از هم جدا شدند! بسیار برایم دردناک بود وقتی خلاصه وضعیت پرونده شان را خواندم. شکایت به دلیل جعل امضای زن، توسط شوهرش و استفاده از برگه چک ها در بازار، جالب اینجاست که اکثر چک ها پاس هم شده بود اما چرا این اختلاف به دادگاه کشید! من نه کارشناس حقوقی هستم و نه قاضی اما می خواهم از منظر فرهنگی اجتماعی وضعیت را برایتان شرح دهم. سه نکته در پرونده این زن و شوهر برایم تاسف انگیز بود. اول اینکه این زوج، اختلاف داشتند، دوم اینکه یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده بود و این وصلت جدید باعث بروز ناراحتی هایی شده بود، سوم اینکه بحث مشاوره هم پاسخ نداد و این دو در خلال پرونده از هم جدا شدند. اول اینکه چرا در زمان انتخاب همسر دقت کافی و توصیه اسلام را کمتر و یا ناقص رعایت می کنیم؟ چقدر تاکید بر شناخت طرفین و صد البته وجود گزاره های اسلام برای انتخاب توصیه شده است؟‌ حال به مرحله دوم می رسیم، در زندگی مشترک چه توصیه هایی مبنی روش صحیح همسرداری از سوی اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده است؟‌ چرا اتاق خواب، بیشتر به اتاق جنگ شبیه است تا محل آرامش؟ چرا برخی همسران طلاق عاطفی دارند و به صورت صرفا نباتی با هم زندگی می کنند؟‌ آیا نمی شود در کنار هم مشکلات را حل کنند؟ ازدواج دوم درست است که دارای حساسیت های خاص خودش است اما می توان با تدبیر هم در انتخاب و هم در زندگی آن را سامان داد. اصلا حرفم سر این است که اگر در خانواده این زوج، هم صحیح انتخاب می کردند و ...

آخرین خبرها