رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 4 خبر
  • شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
  • السبت ۱۷ جماد ثاني ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 23 February
گل حاج‌صفی آفساید اعلام شد؛

تهرانی‌ها با رأی داور به تراکتور نباختند

صریر: دیدار تیم های پرطرفدار تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال، عصر امروز/یکشنبه/ با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار صریر، شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» در این دیدار از پس تراکتورسازی برنیامدند و تنها به نتیجه تساوی و کسب یک امتیاز آن بسنده کردند.
شروع نیمه نخست با برتری شاگردان «محمد تقوی» همراه بود اما تلاش آنان برای دستیابی به گل بی ثمر بود. درادامه شاگردان «برانکو ایوانکوویچ» با در اختیار گرفتن توپ و میدان کنترل بازی را در دست داشتند اما تلاش آنان نیز نتیجه بخش نبود. البته به دلیل بارش شدید باران بازی در نیمه نخست کیفیت فنی لازم را نداشت.
نیمه دوم با شروع توفانی تیم پرسپولیس آغاز شد اما بی دقتی مهاجمان این تیم در زدن ضربه آخر باعث شد تا این تیم به گل دست پیدا نکند.
«علی علیپور» و «گادوین منشا» مهاجمان تیم پرسپولیس دراین دیدار پر اشتباه بودند و چندین فرصت مناسب گلزنی را از دست دادند. البته در بعضی از صحنه ها هوشیاری «محسن فروزان» سنگربان تیم تراکتورسازی و دفع به موقع توپ مانع از گلزنی آنان شد.
در نقطه مقابل بازیکنان نامدار و ملی پوش تیم تراکتورسازی موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتند اما این فرصت ها نیز بی ثمر و آنان نیز ناکام بودند.
دردقیقه ۵۹ و در مهم ترین اتفاقی که برای بازیکنان تراکتورسازی بدست آمد ارسال «مسعود شجاعی» به درون محوطه جریمه تیم پرسپولیس «احسان حاجی صفی» را درموقعیت گلزنی قرارداد و ضربه سر این بازیکن به گل تبدیل شد اما این گل از سوی داور آفساید اعلام شد.
در این صحنه بازیکنان تیم تراکتورسازی به تصمیم داور اعتراض کردند و بازی برای دقایقی قطع شد.
درحالی که دقایق پایانی این بازی در حال سپری شدن بود بازیکنان تیم پرسپولیس یک بار دیگر فرصت گلزنی داشتند که شوت زیبای «سیامک نعمتی» از کنار دروازه حریف به بیرون رفت.
تیم پرسپولیس با کسب یک امتیاز این بازی ۲۱ امتیازی شد و در رده چهارم و تیم تراکتورسازی نیز با ۲۳ امتیاز در جایگاه سوم ماند.
بیش از ۵۰ هزار هوادار از نزدیک این بازی را که زیر بارش باران برگزار شد تماشا کردند.
ترکیب تیم پرسپولیس:
علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل زاده، شایان مصلح، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نورالهی، امید عالیشاه، بشار رسن، علی علیپور، گادوین منشا.
ترکیب تیم تراکتورسازی:
محسن‌ فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، احسان‌ حاج‌صفی، دانیال اسماعیلی فر، علیرضا نقی‌زاده، مهدی‌ مهدی‌پور، مسعود شجاعی، احسان پهلوان، سوگیتا، اشکان دژاگه.
«محمد رضا اکبریان» قضاوت این دیدار را برعهده داشت او به «کمال کامیابی نیا» بازیکن تیم پرسپولیس و «اشکان دژاگه» بازیکن تیم تراکتورسازی کارت زرد نشان داد و آنان را جریمه کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

این گره نیاز به دندان ندارد

به گزارش صریر، اگر چرخی در پیچ و خم دادگاه ها بزنید موارد زیاد و عجیب و غریبی می بینید.مشکلاتی که باز کردن گره آن با دندان نیست! وقتی پای درد و دل برخی از افرادی که برای موارد مختلف می خواهند دادخواهی کنند می نشینید تعجبتان چند برابر می شود. طلاق، طرح شکایت به خاطر خیانت، جعل امضای چک، ضرب و شتم و اینگونه مباحث دلایل اتهام های مختلف پرونده های دادگاه هاست. اما می خواهیم چند قدم عقب تر بیاییم و با هم چند گزاره بسیار ساده را مرور کنیم. خیلی از اتفاقاتی که در دادگاه ها می خواهد با دندان باز شود اصلا می تواند به گره نرسد تا بخواهد باز شود! حرفم سر تمامی پرونده های دادگاه نیست که واقعا برخی از آن ها راه حلی جز، دادگاه و قوه قهریه آن ندارد اما بسیاری از مشکلات دادگاه که پیش می آید می تواند اتفاق نیفتد. چند نمونه آن را به صورت عینی با هم مرور می کنیم. پرونده اول: اتهام به دلیل جعل امضای چک برای طرح شکایت آمده بود دادگاه که همسرم از امضای من سوءاستفاده کرده و جعل امضا نموده و در بازار خرج کرده است. دادگاه هم طبق مراحل قانونی بررسی کرد و رای دادگاه صادر شد. اما جالب اینجاست که در خلال رسیدگی به این پرونده این زن و شوهر از هم جدا شدند! بسیار برایم دردناک بود وقتی خلاصه وضعیت پرونده شان را خواندم. شکایت به دلیل جعل امضای زن، توسط شوهرش و استفاده از برگه چک ها در بازار، جالب اینجاست که اکثر چک ها پاس هم شده بود اما چرا این اختلاف به دادگاه کشید! من نه کارشناس حقوقی هستم و نه قاضی اما می خواهم از منظر فرهنگی اجتماعی وضعیت را برایتان شرح دهم. سه نکته در پرونده این زن و شوهر برایم تاسف انگیز بود. اول اینکه این زوج، اختلاف داشتند، دوم اینکه یکی از زوجین قبلا ازدواج کرده بود و این وصلت جدید باعث بروز ناراحتی هایی شده بود، سوم اینکه بحث مشاوره هم پاسخ نداد و این دو در خلال پرونده از هم جدا شدند. اول اینکه چرا در زمان انتخاب همسر دقت کافی و توصیه اسلام را کمتر و یا ناقص رعایت می کنیم؟ چقدر تاکید بر شناخت طرفین و صد البته وجود گزاره های اسلام برای انتخاب توصیه شده است؟‌ حال به مرحله دوم می رسیم، در زندگی مشترک چه توصیه هایی مبنی روش صحیح همسرداری از سوی اهل بیت علیهم السلام به ما رسیده است؟‌ چرا اتاق خواب، بیشتر به اتاق جنگ شبیه است تا محل آرامش؟ چرا برخی همسران طلاق عاطفی دارند و به صورت صرفا نباتی با هم زندگی می کنند؟‌ آیا نمی شود در کنار هم مشکلات را حل کنند؟ ازدواج دوم درست است که دارای حساسیت های خاص خودش است اما می توان با تدبیر هم در انتخاب و هم در زندگی آن را سامان داد. اصلا حرفم سر این است که اگر در خانواده این زوج، هم صحیح انتخاب می کردند و ...

آخرین خبرها