رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 April

صریر: کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم با انتقاد از لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان گفت: کاملا روشن است که پدرخوانده‌ها برای اصولگرایان لیست بسته‌‌اند.

به گزارش خبرنگار صریر در تبریز، رضا پاشایی عصر امروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با انتقاد از این‌که متأسفانه وضعیت امروز جامعه تب و تاب انتخاباتی ندارد، اظهار داشت: همه باید برای مشارکت حداکثری مردم در این رویداد سیاسی تلاش کنند، البته مردم با مشکلات بسیاری رو به رو هستند که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

وی با تأکید بر این‌که باید تنور انتخابات داغ شود و انگیزه لازم میان اقشار مختلف جامعه برای حضور در انتخابات افزایش یابد، خاطرنشان کرد: جامعه به اصلاح و ورود افراد کارشناس نیاز دارد، انتخابات فرآیندی مهم برای گزینش افراد باصلاحیت برای حضور در عالی ترین رکن تصمیم گیری نظام است.

این کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از لیست نهایی ائتلاف اصولگرایان گفت: کاملا روشن است که پدرخوانده‌ها برای اصولگرایان لیست بسته‌‌اند.

پاشایی ادامه داد: لیست ها و حزب هایی که در روزهای اتخابات ایجاد می‌شود؛ دست ساخته اند و من به لیستی ورود می کنم که سرانجامش منافع مردم‌ باشد، نه منافع پدرخوانده هایی که برای مردم نسخه‌پیچی می کنند.

وی تصریح کرد: کاملا واضح است که در لیست ائتلاف اصولگرایان، از قصد سه فرد شاخص را در کنار سه فرد نه چندان مطرح قرار داده‌اند تا از این میان آن سه نفر وارد مجلس شوند.

پاشایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سوابق کاری خود و خانواده اش یادآور شد: بعد از جنگ تحمیلی، اشتغال مشکل اساسی در کشور بوده که امروز نیز شاهد این موضوع هستیم، به همین جهت تصمیم به شروع تولید و ایجاد اشتغال کرده ام.

وی با بیان این‌که تخصص و تحصیلاتم مرتبط با صنعت و تولید است و اهدافی برای خود مشخص کرده ام تا در خط تولید استان نیز تاثیرگذار باشم، گفت: هر کاندیدایی که در آینده وارد مجلس می شود باید در بخشی که تخصص دارد مشغول به کار شود.

کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس در راس تمام امور قرار دارد، گفت: اگر عملکرد مناسب نداشته باشیم از دیگر دستگاه ها نمی توان انتظار عملکرد موفق داشت، پس باید اصلاح امور را از مجلس شروع کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود  افزود: ایجاد اشتغال وضعیت معیشتی ما را بهبود میبخشد و کار، ما باید با تعاون و سهام‌ عدالت جوانان را پای کار بکشیم و شغل ایجاد کنیم. بعد از این‌همه رانت، اختلاس و پولشویی باید اجازه دهید نسلی جدید و افرادی جوان وارد عرصه شده و حلال مشکلات باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

کابوس قادسیه برای آمریکایی ها

به گزارش صریر، بیش از یک هفته از حمله ی موشکی ایران به پایگاه عین الاسد آمریکایی ها در عراق می گذرد.این پایگاه در منطقه هیت استان الانبار عراق قرار دارد و در زمان صدام به نام "قادسیه" معروف بود.اما معروفیت اصلی این پایگاه به بعد از ضربات موشکی ایران مربوط می شود که طی عملیاتی به نام  "شهید سلیمانی" انجام شد. از همان ساعات اولیه ی موشک باران عین الاسد، اخبارمربوط به تلفات آمریکایی ها به شدت سانسور شد.چون خط قرمز آمریکایی ها در جنگ ها،همواره تلفات نیروی انسانی می باشد و سعی میکنند تا به هر نحو ممکن،آمارتلفات را محرمانه نگه دارند.هرچند ساعاتی بعد از اعلام خبر رسمی حمله، آمار 80 نفر تلفات انسانی گزارش شد، اما در ادامه مستندات این خبر ارائه نشد تا میزان خسارات وارده به آمریکایی ها،در پشت پرده بماند. بی بی سی یکی از رسانه هایی بود که سعی کرد با تهیه ی گزارش از بعضی سربازان زنده مانده از حملات سهمگین،اینطور القاء کند که آمریکایی ها تلفات جدی در این حمله نداشته اند.نفیسه روشن خبرنگار بی بی سی در این گزارش با فردی به نام سرهنگ دوم تیموتی گارلند به عنوان فرمانده پایگاه مصاحبه می کند، در حالی که این فرد هیچ اطلاع دقیقی در مورد چرایی غافلگیر شدن پایگاه ندارد و معلوم می شود که گارلند، احتمالا یکی از نظامیان حاضر در این پایگاه بوده است. جالب تر اینکه خبرگزاری یورونیوز نیز دو روز قبل،سرهنگ آنتوان چیس را فرمانده پایگاه عین الاسد معرفی می کند تا نشان دهد همانطور که پایگاه عین الاسد از ضربات موشکی غافلگیر شده است، جبهه ی رسانه ایطرفدار آمریکا نیز،همچنان مستاصل عمل می کند. آمریکایی ها در واقع با انتشار عکس هایی از ویرانه های سازه های عین الاسد در کنار سربازان حاضر،سعی می کنند تا این طور القائ کنند که تلفان انسانی نداشته و فقط تجهیزات و ساختمان هایشان آسیب دیده است. با گذشت حدود یک هفته ای از حمله به عین الاسد، اخبار تلفات این پایگاه همچنان درصدر رسانه ها قرار دارد.دو روز پیش، شبکه عراقی و ماهواره ای آفاق، سندی از میزان تلفات آمریکاییها بر اثر حملات موشکی ایران در پایگاه عین الاسد را منتشر کرده و اعلام کرد این سند پس از بررسی، توسط تیم ویژه تحقیقاتی وزارت دفاع آمریکا تدوین شده است. این سند بطور گسترده در رسانه های ترکیه نیز منتشر شده و ترک ها اعلام کرده اند آمریکایی ها خسارات فراوانی در عین الاسد دیده اند که قابل کتمان است.  بر اساس این سند، موارد زیر گزارش شده است: - تعداد تلفات انسانی: ۲۸۵ (۱۳۹ متوفی، ۱۴۶ مصدوم) - خسارت شدید به ۱۵ فروند بالگرد از جمله ۱ فروند هواپیمای بلک هاوک، ۲ فروند هواپیمای باری و ۳ فروند هواپیمای بدون سرنشین MQ-1 Predator - خسارت شدید به مرکز فرماندهی پایگاه، 3 آشیانه، ۳ پادگان و ۱۰ چادر نظامی - خسارت نسبی برج کنترل ترافیک هوایی و باند فرودگاه. ارزیابی های اولیه حاکی از آن است که خسارت های ذکر شده حداقل ۳ هفته باعث اختلال در ...

آخرین خبرها