رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۹ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Friday 10 July

صریر: شعبه جدید فروشگاه زنجیره ای رفاه در مجتمع تجاری لارا واقع در شهرک شهید یاغچیان تبریز و در فضایی بالغ بر ۸۵۰ مترمربع افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار صریر در تبریز، شعبه جدید فروشگاه زنجیره ای رفاه در مجتمع تجاری لارا واقع در شهرک شهید یاغچیان تبریز و در فضایی بالغ بر ۸۵۰ مترمربع با حضور مشاور عالی مدیرعامل فروشگاه و مدیر تبلیغات و برندینگ رفاه افتتاح شد.

مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان‌شرقی؛ در حاشیه افتتاح این شعبه با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فاز نخست این مجتمع امروز با استقبال همشهریان تبریزی افتتاح می شود که در فازهای بعدی رستوران، شهربازی، فضاهای تفریحی و رفاهی نیز پیش بینی شده است.

«صمد سلطانی» با بیان این‌که ۵ هزار کالای متنوع در گروه های مختلف غذایی، بهداشتی، محصولات غذایی تازه، گوشت، سبزیجات، میوه، حبوبات، آجیل و … همچنین کالاهای اساسی شامل برنج، روغن، چای، مواد شوینده و … در این شعبه عرضه می شود، گفت: تمامی کالاها با تخفیفات چشمگیر در اختیار مصرف‌کننده قرار می گیرد.

وی با بیان این‌که شعبه رفاه در مجتمع تجاری لارا به عنوان هفتمین فروشگاه رفاه در شهر تبریز است، شناخته می شود، خاطرنشان کرد: هم اکنون ۴۷ شعبه فروشگاه زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان شرقی فعال است.

مدیر فروشگاه های زنجیره ای رفاه در استان آذربایجان‌شرقی با اشاره به این‌که تمامی کالاها ۱۰ درصد زیر قیمت درج شده برای مصرف کننده به فروش می رسند، افزود: در بازه های زمانی مختلف و در برخی کالاها تا ۵۰ درصد تخفیف نیز ارایه می شود.

همچنین مشاور عالی مدیر عامل و مدیر بازاریابی و مشتریان فروشگاه‌های زنجیره ای رفاه کشور اظهار داشت: در استان آذربایجان‌شرقی برنامه جامعی برای توسعه رفاع داریم، چنانکه توسعه فضاهای فروشکاهی در مجتمع های تجاری بزرگ مورد توجه است و در این زمینه از تمام سرمایه گذاران بخش خصوصی برای همکاری مشترک برای توسعه فروشگاه ها در شهر تبریز و استان استقبال می کنیم.

آقایی خاطرنشان کرد: به زودی در شهر تبریز نخستین فروشگاه عمده فروشی رفاه در فضایی بالغ بر ۱۵ هزار مترمربع افتتاح خواهد شد که تأمین کننده خریداران حجمی و انبوه برای سازمان ها، نهادها و فروشگاه های مختلف خرده‌فروش خواهد بود.

وی با بیان این‌که طی ماه های اخیر ۲۳ هزار مترمربع به فضاهای فروشگاهی رفاه در سراسر کشور افزوده شده است، گفت: هم اکنون ۱۱ هزار نفر نیروی انسانی مجرب و کارآزموده با فروشاه زنجیره ای رفاه همکاری دارند که توسعه فضاهای فروشگاهی همواره با افزایش تعداد نیروهای انسانی همراه است.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مرثیه‌ برای کوچه‌ای که حرمت داشت

به گزارش صریر از تبریز، تا چند وقت پیش، کوچه ارک برای خود هویّتی داشت. همسایه ارک بزرگ بودن و همسفره نمازگزارانِ مصلّی نعمتی بود برای این کوچه. تا این‌که پروژه پیاده‌راه در برنامه‌های بلدیه‌چی جماعت قرار گرفت و به اصطلاح خودشان گفتند: ارک را #شانزه‌لیزه_تبریز می‌کنیم! و این‌گونه شد که هویّت و حُرمت محله و مرکز شهر مثل دانه‌های تسبیح از هم پاشید.  وجود دانشگاهی غیرانتفاعی که به خاطر درآمد حاصل از شهریه، به دانشجویان از نوع آن‌چنانی‌اش نمی‌تواند بگوید بالای چشم‌تان ابروست، نیز مزید بر علت ولنگاری در کوچه ارک است. به این معجون بیافزایید کافه‌های قارچ‌وار از نوع اَجَق‌وَجَق با دکوراسیون‌های دالانی و تنگ، نورپردازی تاریک و به اصطلاح خودشان خفن! که شدت دود سیگار و قهوه و خنده دخترکان و پسرکان من و شما را به هم آمیخته است و این طرف‌تر ساقیانی که از صبح تا شام کوچه ارک را متر می‌کنند و نتیجه‌اش نوجوانان و جوانان کِرِخ شده است که در کوچه پس کوچه‌های ارک روی زمین نعشه و متوهم  افتاده‌اند و به ریش روزگار، مستانه می‌خندند.  روزنامه‌نگار جماعت که دیوارش کوتاه است و اگر چیزی بنویسد کارش با کرام‌الکاتبین است. آیا مدعی‌العموم هم نمی‌تواند به این بحث وارد شود و از گند بزرگی که شهرداری به سودای شانزه‌لیزه کردن ارک در این محل راه انداخت، دادخواهی کند؟ حرف این است که ارک ـ و حتی مقصودیه ـ بدون ملاحظات و محاسبات شهرسازی، و به صورت دیمی تبدیل به پیاده‌راه شدند و همین است که امروز، هر دو پروژه در غیاب پیوست فرهنگی و اجتماعی، پاشنه آشیل بافت تاریخی و فرهنگی شهر شده است.  جناب مدعی‌العموم! فرض کنیم این بچه‌ها که از صبح تا شام در این کوچه سرگردان بالا و پایین می‌روند، فرزندان من و شما هستند. این بستر آلوده را چه کسی آماده کرده تا مرکز شهر به این شکل و شمایل در آید؟ مسبب از هم پاشیدگی این کوچه ـ و خانواده‌ها ـ کیست؟ چه کسی پاسخگوی این شلختگی است؟ امروز هیچ کسی حتی جرات عبور دادن خانواده‌اش از کوچه ارک نیست!    تا چند وقت پیش، کوچه ارک برای خود حرمتی داشت. همسایه ارک بزرگ بودن و همسفره نمازگزاران مصلّی نعمتی بود برای این کوچه. فرهاد باغشمال

آخرین خبرها