اجتماعی » اخبار برگزیده » حوزه و دانشگاه » خبر سوم » فضای مجازی
کد خبر : 13652
یکشنبه - ۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۱

تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزاد تبریز در مورد پخش یک فیلم

به گزارش صریر از تبریز، اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز در اطلاعیه ای اعلام کرد: طی روزهای گذشته یکی از کانال های معاند و مخالف نظام اقدام به انتشار مجدد کلیپی از صحنه رقص عده ای دانشجو نموده و آن را به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریز نسبت داده است.

در جهت تنویر افکار عمومی مواردی  متذکر می گردد :

۱-        فیلم مورد اشاره مربوط به رقص دانشجویان دانشگاه کمنیتس کشور آلمان بوده و در قالب برنامه ای تحت عنوان ” شب ایرانی ” اجرا شده است که سه سال پیش  در تاریخ ۲۹/۵/۲۰۱۵  توسط یک کاربر در یوتیوپ آپلود شده است.

۲-        با بررسی موضوع مشخص گردید طی هفته های گذشته فیلم مذکور توسط ادمین هایی با گرایش های کمونیستی و ضد انقلاب در خارج از کشور در شبکه هاای اجتماعی (نظیر تلگرام و …) منتشر و به قصد تشویش اذهان آن را به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی تبریزنسبت داده اند.

۳-        دانشگاه آزاد اسلامی این حرکت مذبوحانه و دشمنانه که به قصد توهین به دانشجویان و ساحت این دانشگاه صورت گرفته را محکوم و اعلام می دارد که این موضوع را به طور جد از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیری و تا حصول نتیجه و برخورد با عاملین خارجی و داخلی آن به تلاش خود ادامه می دهد.